Pc-tip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc-tip

Pc-tip, vše o počítačích
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nej, nebo NEJ

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
PuN!$h3r
Moderátor
PuN!$h3r


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 11. 03. 08

Nej, nebo NEJ Empty
PříspěvekPředmět: Nej, nebo NEJ   Nej, nebo NEJ Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:15 pm

Tento topic byl vytvořen za účelem aby jste se svěřily s věcí, která provás byla NEJhorší/lepší v herním životě.NEJ trapasy, NEJ zápasy(že by rým xD), něco co pro vás hodně znamenalo(výkon), prostě cokoliv co se vám při hraní přihodilo... Tak se svěřte xD


Naposledy upravil PuN!$h3r dne Fri Mar 14, 2008 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
PuN!$h3r
Moderátor
PuN!$h3r


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 11. 03. 08

Nej, nebo NEJ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej, nebo NEJ   Nej, nebo NEJ Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:18 pm

Asi před 6lety jsem se rozbrečel u Playstationu, když sem nemohl porazit asi na 50x pokusjednoho protivníka v Tekkenu a rozmlátil jsem ovladač xD
Návrat nahoru Goto down
memphisto
Admin
memphisto


Poeet p?íspivku : 14
Age : 37
Registration date : 11. 03. 08

Nej, nebo NEJ Empty
PříspěvekPředmět: pozdrav   Nej, nebo NEJ Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:25 pm

ok taky se přidám i když to už zavádí spamováním.

jednou jsem takhle večer hrál F.E.A.R, všude tma, sluchátka 5.1 na uších. plížím se chodbou a najednou mě něco chytlo za nohu affraid byl jsem tak zabraný do hraní, že jsem si ani nevšiml, že mi sestra vlezla do pokoje, vlezla pod židli a chytla mě za nohu. to byl šok. vyskočil jsem z křesla a vyrval sluchátka u PC

PuN!$h3r/proč spam? Náhodou dík všem co se svěří xD THX memphisto
Návrat nahoru Goto down
Michles
Level 1
Level 1
Michles


Poeet p?íspivku : 37
Age : 31
Registration date : 11. 03. 08

Nej, nebo NEJ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej, nebo NEJ   Nej, nebo NEJ Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 4:16 pm

interesting kategorie: ten Tekken, já sem taky zuřil, prostě jsem v 5 nemohl porazit s Ravenem Ninu, to bylo tragicky (ona byla warlord). Sem šlehal věci po pokoji.
Návrat nahoru Goto down
PuN!$h3r
Moderátor
PuN!$h3r


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 11. 03. 08

Nej, nebo NEJ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej, nebo NEJ   Nej, nebo NEJ Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 6:33 pm

Very Happy Very Happy Very Happy THX všem co jsem dají příspěvek lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nej, nebo NEJ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej, nebo NEJ   Nej, nebo NEJ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nej, nebo NEJ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pc-tip :: Problémy s hrami, pokec o hrách-
Přejdi na: