Pc-tip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc-tip

Pc-tip, vše o počítačích
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Youtube - stahování videí

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
PuN!$h3r
Moderátor
PuN!$h3r


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 11. 03. 08

Youtube - stahování videí Empty
PříspěvekPředmět: Youtube - stahování videí   Youtube - stahování videí Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 12:09 pm

Většina lidí by si ráda stáhla oblíbené video z asi největší video "skládky" Smile na netu(Youtube), ale neví jak na to!!!
Tady je odkaz nastránku kde stačí vložit url videa a stahujete(podrobný návod na stránce)
Arrow www.youtubecz.110mb.com
Arrow www.youtube.com -> pro toho kdo v životě tento web neviděl xD
Návrat nahoru Goto down
memphisto
Admin
memphisto


Poeet p?íspivku : 14
Age : 37
Registration date : 11. 03. 08

Youtube - stahování videí Empty
PříspěvekPředmět: Ashampoo ClipFinder   Youtube - stahování videí Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 1:03 pm

na stahování z různých video serverů je nejlepší Ashampoo ClipFinder. Dokáže videa přehrávat, stahovat. Spolupracuje se servery Google video, Youtube, Metacaffe a další. po stažení do PC video přehrajete pomocí FLV Playeru.
Návrat nahoru Goto down
Michles
Level 1
Level 1
Michles


Poeet p?íspivku : 37
Age : 31
Registration date : 11. 03. 08

Youtube - stahování videí Empty
PříspěvekPředmět: Youtube   Youtube - stahování videí Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:11 pm

Je to každého věc, čím stahuje videjka, ale já používám =youtube%20downloader%202.3&g[oz]=1.1.343]"Youtube Downloader". Je podobný jako všechny ostatní v tom smyslu, že stačí zadat jednoduše URL videa a následně počkat, ale líbí se mi v tom, že můžete z videí zvlášť stáhnout zvuk nebo ho automaticky konvertovat do iPod kvality...

/ já nikomu nic nevnucuji. ten ClipFinder je stahovač i prohlížeč v jednom. podíváš se přímo přes ten program, co stahuješ a pak si to kdyžtak stáhneš Wink
memphisto


to já vím...


Naposledy upravil Michles dne Thu Mar 13, 2008 6:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
PuN!$h3r
Moderátor
PuN!$h3r


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 11. 03. 08

Youtube - stahování videí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Youtube - stahování videí   Youtube - stahování videí Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 3:45 pm

Hele dikes michale...já sem potřeboval vytáhnout zvuk s YT videa a kvůli tomu sem musel stáhnout hafo programů(asi 2:D)

to je v pohodě, rád jsem pomohl, jo a co se týče těch videí: mám slušnej prográmek na konvertování videí do kvality 224x176 pixelů (nebo nák tak podobně). Dostal jsem ho k Mp3ce, takovýhle rozlišení má totiž plno Mp3sek farao
Návrat nahoru Goto down
Michles
Level 1
Level 1
Michles


Poeet p?íspivku : 37
Age : 31
Registration date : 11. 03. 08

Youtube - stahování videí Empty
PříspěvekPředmět: zvuk   Youtube - stahování videí Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:25 pm

máš to u toho tvýho textu (jen že se to neukazuje jak novej příspěvek) farao

PuN!$h3r/ jj...to já vim neboj xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Youtube - stahování videí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Youtube - stahování videí   Youtube - stahování videí Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Youtube - stahování videí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Youtube videa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pc-tip :: Internet-
Přejdi na: