Pc-tip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc-tip

Pc-tip, vše o počítačích
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nej hry po netu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Tompraz
Nováček
Nováček
Tompraz


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 03. 08

Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: Nej hry po netu   Nej hry po netu Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 9:39 pm

Jaké hrajete hry po netu.JA treba Bitefight,Divoke kmeny,Travian
Sverte se i vy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
peta501
Admin
peta501


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 09. 03. 08

Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej hry po netu   Nej hry po netu Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 9:40 pm

Online travian, Stargate

jinak Cod4, Lineage2 (tohle hraju online)
Návrat nahoru Goto down
Michles
Level 1
Level 1
Michles


Poeet p?íspivku : 37
Age : 31
Registration date : 11. 03. 08

Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: Hry...   Nej hry po netu Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 9:55 pm

Co se týká webovek, hrál jsem taky Travian, ale treba Football arena taky neni úplně zlá. Stejně mi přijde nejlepší Webgame. farao
Návrat nahoru Goto down
PuN!$h3r
Moderátor
PuN!$h3r


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 11. 03. 08

Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej hry po netu   Nej hry po netu Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 10:03 pm

Já nehraju žádný webovky..jelikož mi to přijde jako ztráta času(a stálo mi to i dost peněz) všechno to rychle zmizí...chytlavost docela velká, ale dost rychle se ohraje. Stereotypní! všechny ty Bite, Knight a nwm co ještě Fighty.Všechno je to stejný akorát trochu jinej design stránek...toť vše.

Takže mi nezbejvá říct, že asi jedině CoD4 online, nebo další z řady FPS...


Naposledy upravil PuN!$h3r dne Thu Mar 13, 2008 3:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michles
Level 1
Level 1
Michles


Poeet p?íspivku : 37
Age : 31
Registration date : 11. 03. 08

Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: Rune   Nej hry po netu Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:14 pm

Tak to je jasný, že se webovka nemůže rovnat CoD Very Happy, to je jasný. Ale Kdybs mel hlasovat pro tu, ktera te nejvic bavila, ktera by to byla Jiri?
JO! Málem jsem zapomněl na RUNESCAPE, to je pařba, na to , že je to 3D webovka, je to supr, to se JaGeX fakt povedlo, to hrálo taky fest lidí, ale tam byl drahej Member účet, se nedalo napořád... (jediná, velká, ale od tvůrců i pochopitelná "chybička") farao
Návrat nahoru Goto down
PuN!$h3r
Moderátor
PuN!$h3r


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 11. 03. 08

Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej hry po netu   Nej hry po netu Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 3:08 pm

Njn na runescape sem zapoměl...to byla fest pařba..si vzpomínam jak jsme tam s Tomem a Vítkem běhaly každej den jak hovada:D Byla to asi nej Webovks cojsem pařil.
Návrat nahoru Goto down
Michles
Level 1
Level 1
Michles


Poeet p?íspivku : 37
Age : 31
Registration date : 11. 03. 08

Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: rune   Nej hry po netu Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:24 pm

Tjn, jsme tam furt běhali a běhali, právě jak jsem zmiňoval ty membery, měli totiž super věc: skill, kterej jim zrychloval výdrž a rychlost běhu, tohle mě fest štvalo, že jsem nemohl... A nejlepší bylo Smithing, nejvíc promakanej skill a taky Mining, of course farao

nebudu dělat novej příspěvek jenom kvůli tomuhle: xD (ten muj podpis to tady brutálně zahlcuje:D)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nej hry po netu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nej hry po netu   Nej hry po netu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nej hry po netu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pc-tip :: Problémy s hrami, pokec o hrách-
Přejdi na: